Bizim Moda-ümraniye-istanbul-internet satış-moda-tekstil-ürün-bayan çanta-bayan aksesuar-bayan ayakkabı-bayan eşarp-bayan palto-kaban
info@bizimmoda.com
0 216 461 67 57 - 0 530 476 70 34

Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade KoşullarıTarihçe

Değerli Müşterimiz,

 Aşağıdaki bilgiler bizimmoda.com üzerinden satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünün ihtiyaçlarınızı karşılamaması durumunda iade prosedüründe izlemeniz gereken yolu göstermektedir.

 İade Politikası:

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak bir bizimmoda.com müşterisi olarak internet mağazamızdan aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 9 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. Faturasız gönderilen iadelerin ödemeleri gerçekleştirilmeyecektir ve kargo masrafları müşteriye ait olacaktır.

 

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İade etmek istediğiniz ürünler inceleme sonuç şartlarına uygun ise para iadeniz,3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

(İnternet Mağazamızda başka bir ürünle değişim yapılmamaktadır.)

Ürün Değişim Talepleri Hakkında Önemli Bilgilendirme:

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ÜRÜN DEĞİŞİMİ BAŞKA BİR ÜRÜNLE YAPILMAMAKTADIR. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz bizimmoda.com adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

İade Koşulları

Yasal İade Süresi Ve Koşulları:

Aşağıda belirtilen iade koşullarına uygun olmak koşuluyla satın aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünler orijinal ambalajlarında ( hasarlı, aksesuarları eksik, zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir) tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz bir şekilde gönderilmeli, ürünler fiziksel açıdan yeniden satılabilir durumda olmalıdır. Ürünler mutlaka fatura ile birlikte gönderilmelidir. Faturasız gönderilen iadelerin ödemeleri gerçekleştirilmeyecektir ve kargo masrafları müşteriye ait olacaktır.

—Ürün Değişimlerinizi;

 Fatura ibrazı ve “Ürün İade Formu” ile gerçekleştirebileceksiniz.

İade Gönderimi

Siparişinizde sorun yaşamanız durumunda (beden / kusurlu ürün / beğenmeme vb.) ürünlerinizi 7 gün içinde sitemizden - telefonla-mail veya mesaj yöntemi ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz koşulsuz iade hakkınızı kullanarak tarafımıza kargo ile göndermeniz durumunda (kusurlu ürün olması koşulu ile) ürünlerinizi PTT Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

İade ürün (Kargo Tutarları düşülerek) bedeli olan tutar, kargonun tarafımıza ulaşmasından sonraki 3 iş günü içinde hesabınıza iade edilir. Kapıda Ödemelerde IBAN bilgisi verilmemesi durumunda PTT ve benzeri kurumlarla para iadesi sağlanmamaktadır.

İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına;

Ayakkabılarınızı ev ortamında,

Tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz.

İç çamaşırı ürünlerinin iadesi hijyen sebebi ile alınmamaktadır

İadesi Kabul Edilmeyen Ürünler:

- İç çamaşırı ürünlerinin iadesi hijyen sebebi ile alınmamaktadır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

İade Prosedürü ve Onay süreci

İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, iade formundaki ( faturanın arkasında ) bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün kodunu, iade sebebini ilgili yerlere yazınız ve faturanızı mutlaka iade yapacağınız ürün paketi içerisine ekleyiniz.

İadeniz bizimmoda.com ilgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 7 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre bizimmoda.com’un ürünü teslim alması ile başlar.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin